Referanslarımız


Kaya Ramada İstanbul - Fi Yapı AŞ.- Akdağlar İnşaat AŞ. - Topkapı Makina San.ve Tic. AŞ. - Uğur Gİyİm Tekstİl San. Tİc .AŞ. - Ülker Beynelminel Naklİyat - Ünilever San. Tic. Türk AŞ. - Ulusoy Seyahat Naklİyat AŞ. - Ulkar Kİmya San. AŞ. - Uçak Servisi AŞ. - Yapı Üretim Organizasyon AŞ. - Yimaş AŞ. - Yelkenciler Makina San. Ltd. Ştİ. - Yılmaz Tekstİl ve Tic. Ltd. Ştİ. - Zeki Örme San. Tic. AŞ. - Zontaş AŞ. - Ziylan Ayakkabı San. ve Tic AŞ. - Ziya Turistİk Tesisleri İşletmelerİ AŞ. - Sun Yem AŞ. - Si-Miteks Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. - Sitnak Uluslararasi Naklİyat AŞ. - S.s.k. Bakirköy Sİgorta Müdürlüğü - Şişli Etfal Hastahanesi - Sağlik ve Sosyal Yardım Vakfı - Teknik Çelik AŞ. - Toprak Seramik San. Tic. AŞ. - Tekstüre Çorap San AŞ. - Tepe Prefabrik İnş. San. Tic. AŞ. - Taral AŞ. - Turbosan AŞ. - Türk Ytong San. AŞ. - Tezmaksan AŞ. – Tekirdağ Ağaç San. Tic. AŞ. - Tekeli Süt Ürünleri - Tanriverdi Fermuar San. Tic. Ltd. Ştİ. - Trakya Birlik Genel Müdürlüğü - İnterteks Separ AŞ. - Kale Kilit Dış Tic. AŞ. – Kamil Koç Otobüsleri AŞ. - Migros Türk AŞ. - Net Fermuar San. Tic. AŞ. - Maksay Elektrik Ltd. Ştİ. - Nobel İlaç San. Tic. AŞ. - Nuh Çimento San. AŞ. - Özel Lastİk AŞ. - Of Triko Örme San Tİc. AŞ. - Özyelkenciler Koll. Ştİ. - Planta Farma İlaç San. AŞ. - Rozet Konfeksiyon San. Ve Tic. AŞ. - Rota Makİna San. Tic. Ltd. Şti. - Rota Tekstİl San. Tİc. AŞ. - Zümrüt Tekstİl İşletmeleri San. Ve Tİc. AŞ. - Fat Tarım San.Tic. Ltd. Şti. - Güçlü Optik San. Tic. AŞ. - İlsan İlaç AŞ. - İgdaş AŞ. - Texvas Toplu Yemek Hİzmetlerİ San Ve Tic. AŞ. - Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. Ve Tic. AŞ. - Eriklİ Su İstanbul Dağıtım AŞ. - Deniz Feneri Yard. Ve Dayanışma Derneği - Dandy Sakız Ve Şekerleme San. AŞ. - Maltepe Üniversitesİ Rektörlüğü - Emlak Bank AŞ. Mensupları Emekli ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı - Taç Holding AŞ. - TefaŞ AŞ. - Marmara Eğitim Kurumlari AŞ. - Akın Holdİng - Aras Kargo AŞ. - Alarko San. Tic. AŞ. - Alacalı İnşaat San. Ve Tic. AŞ. - Baydemirler Tekstİl AŞ. - Birsan Bİrleşik İlaç San. Holdİng AŞ. - Beybeton San. ve Tic. AŞ. - Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti. - Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ. - İstanbul Çapa Hastanesi - İstanbul Güngören Hastanesi - Zeynep Kamil Hastanesi

Firma Profili


TÜRSAN, 1979 yılında kurulmuş, kaliteli üretimine öncelikli olarak metal ürünlerle başlamış ve ürün yelpazesini müşterilerinin beğenileri ve istekleri yönünde geliştirmiştir.Firma aynı kalite ve aynı anlayışla ahşap ürünleri ile de mobilya sektöründe yerini almayı başarmıştır. TÜRSAN, çalışanlarının özenli planlaması, çözümcü önerileri, işlevsel ve sürekli araştırmacı yapısıyla tasarım teknolojisine uygun projeler geliştirebilmektedir.

"32 yıllık tecrübemizle, her zaman kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla sizin için doğru üretim ve zamanında teslimi sağlıyoruz."
Türsan - Üretim Bölümü

Firma ofis mobilyası üretiminin yanı sıra, müşterilerinin talepleri doğrultusunda diğer mobilya alanlarında yeni fikir açık yapısıyla, deneyimli ekibi ve tecrübeli çalışanları ile başarıyla gelişmeye devam etmektedir. Firma çalışanlarının performansının yanı sıra üretimde yeni atılımlarla ileri teknolojiyi takip etme amacındadır.Ofis mobilyasının yanı sıra ev, okul, hastane, kafeterya, restoran mobilyalarında da müşterilerinin isteklerine en iyi sonuçları üretebilmektedir.

"Herşeyden önemlisi bakış açımız. Ürünlerimizi, estetik görüntü ve işlevselliğin yanısıra, en ekonomik şekilde ihtiyacınızı karşılayacak şekilde öneriyoruz. "
Türsan - Satış ve Müşteri Hizmetleri Bölümü

Fabrikamız 1000 metrekare kapalı alana sahip olup verimli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Amacımız kalitemizi korumak ve bunun yanısıra müşteri memnuniyetinin ilk sırada yer aldığı TSE belgeli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz


T
TÜRSAN 1979 yılından bugüne kadar tasarımlarında fonksiyonelliği ve estetiği bir arada bulundurmuştur. Çözümsel anlayışımız ile TÜRSAN, değişik boyutlardaki alanları için kaliteli ve ekonomik projeler yaratmaktadır..

ÜÜRETİM

Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede elemana sahip olan firmamızın tüm üretim işlemi kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalitede ürünleri garanti eder....

RRESTORASYON

Restorasyon talepleriniz üzerine ilgili mekana gelerek, ölçümleri alıp, fotoğraflarını çekip, size en uygun olan çözüm için gerekli çalışmaları hazırlayıp, sunumunu gerçekleştiriyoruz.

SSERVİS

Türsan ürün ve servislerinde her zaman müşteri memnuniyeti birinci önceliktir. Sizi %100 memnuniyet politikamız sayesinde garantili ürün ve kaliteli servis keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

AANAHTAR TESLİM

Uzmanlardan oluşan ekibimizle A dan Z ye dekorasyon ve mobilya uygulamalarını projelendirilip anahtar teslimi gerçekleştiriyoruz.
Proje faaliyet alanlarımız:
Konutlar, Oteller, Hastaneler, Okullar, Plazalar, Ofisler, Restoranlar, Sinema salonları.

NNAKLİYE & MONTAJ

Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından Türkiye çapında nakliye ve montaj hizmeti vermekte olup, İstanbul içinde ücretsiz kargo imkanı ile siz değerli müşterilerimize hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı projelerde nakliye ve montaj hizmeti vermekteyiz.